Hepatita

Postata de Mission cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Am 32 de ani sunt barbat si mi-am facut analizele de sange pt ca ma doare in partea dreapta sub coasta ( cred ca este ficatul) iar rezultatul analizelor sunt: RDW-CV-14.9%; VTM-7,31fL; Colesterol total 209; Bilirubina totala 1,24; TGP 69; aceste analize enumerate mi-au iesit prost. Va rog sa-mi spuneti ce este de facut...Multumesc,

Raspunsuri (3)

Mission

acum 10 ani

Mi-am facut si ecografie abdominala si mi-au spus ca am grasime pe ficat si doctora mi-a dat sa iau SILIVIT F. Imi puteti spune ce pot avea ? Nu stiu ce sa mai fac...

Liana

acum 10 ani

pentru detoxifierea ficatului iti recomand urmatorul pachet:

Pachet Dr Clark Ficat elimina calculiibiliari si cristalele de colesterol de culoare bruna care adapostesc mii de cristale albe de dimensiuni reduse.

Eliminarea calculilor biliari (pietrele din caile biliare) imbunatateste spectaculos digestia, care reprezinta fundamentul sanatatii dumneavoastra. Va puteti astepta sa dispara si alergiile dupa mai multe cure de detoxifiere. Incredibil, elimina si durerile umerilor, bratelor si spatelui. Va da energie si un remarcabil sentiment de buna dispozitie.

Curatarea canalelor biliare este cea mai puternica procedura pe care o puteti aplica pentru a va putea imbunatatii sanatatea.

Acest Pachet Dr Clark Ficat contine urmatoarele produse:

1 pachet Sare Epsom

1 flacon capsule de Ornitina

1 sticla de 60 ml de tinctura de coaja de nuca neagra

1 flacon Acid Clorhidric picaturi

1 borcan vitamina C pudra

1 grapefruit rosu (din bucataria proprie)

ulei de masline ozonificat - preparat proaspat (maxim 15 minute)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa excludeti o cauza virala a suferintei hepatice si sa determinati antigen HBs,anticorpi anti HVC.
Este recomandat sa consultati medicul gastroenterolog pentru evaluare.