Viremie mare ,hbs activ,piatra la fiere ,sarcina 20 de saptamani?

Hepatita B

Postata de Utilizator11565976087 cu 4 ani in urma.

Sunt insarcinata in 20 de saptamani,transaminazele au iesit foarte mari prima data peste 350, le.am repetat au scazut la 150, dar viremia foarte mare 390000000,am facut fibromaxul si a iesit F0 ap de F1 , A2, S1.S2,N1, ce este de facut in cazul acesta? Ideea este ca ma simt g9arte rau ,cu stari de ameteala ,balonare pana la maxim si durere in dreapta sub coaste a si mai am si o piatra la fiere de 6mm

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Va puteti programa simplu si rapid cu ajutorul aplicatiei www.clickmed.ro la unul dintre cei 3.000 de medici inscrisi in aplicatie