Hepatita b 09 echivoc?

Hepatita B

Postata de Utilizator11635287353 cu 2 ani in urma.

Buna tuturor. In luna iulie am avut o singura data relatii intime protejat cu o persoana care i-au iesit analizele,09 echivoc hepatita b. Este posobil sa fii luat prin sarut. VA ROG sa imi raspundeti. Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hepatite-virale/hepatita-cronica-cu-virus-b-cum-se-pune-diagnosticuli_683