un sfat parintesc

Hemoroizi

Postata de Aurica21 cu 12 ani in urma.

Buna!
nu trebuie sa suferi ,daca stii ce trebuie sa faci.Mergi la medicul de familie si te rezolva.Pentru aceasta problema se gaseste in farmacii unguent Hemorzon cu care te ungi in cateva seri pana cand simti ca s-au retras.Dar cel mai bine e sa consulti medicul.
Este o afectiune des intalnita si se rezolva ,daca nu medicamentos,atunci chirurgical,sunt clinici specializate.
Sanatate si nu dispera,totul se rezolva,dar trebuie sa te straduiesti sa mergi unde trebuie.
Cu sinceritate si multa sanatate!!!

Raspunsuri (1)

Dar

acum 12 ani

Pentru cine este sfatul parintesc? Trebuia sa raspunzi pe pagina persoanei careia ii dai sfatul, asa nu se intelege.