Un diagnostic?

Hemoroizi

Postata de binder cu 14 ani in urma.

ce reprezinta scurgerile pe termen scurt, anale care sunt insotite de mancarime, in special la eforturi sau mers mai indelungat. Dupa indepartare si igiena prin spalare

Raspunsuri (3)

floryny

acum 13 ani

Ar fi indicat sa te prezinti la medic pentru un examen proctologic si poate iti va da si tratament.

MembruMobileApp1479975325

acum 7 ani

Salut. Ai rezolvat cumva ?

IonVasile

acum 13 ani

Poate fi vorba despre o afectiune hemoroidala, polipi, etc. Doar consultul direct si investigatiile vor pune tratamentul corect.