umflatura

Hemoroizi

Postata de adrian1976 cu 12 ani in urma.

mi-a aparut o umflatura intre zona anala si zona genitala .noaptea dispare iar dimineata e la loc.Am folosit creme ca hemorzom,hemosan,aciclovir,ceai de stejar si tot felel de comprese dar,nici un rezultat

Raspunsuri (2)

adrian1976

acum 12 ani

as dori un raspuns

Utilizator11529324322

acum 5 ani

Daca te masturbezi (in cazul fetelor) daca ți se umfla puța ....și vezi că nu-ți se dezumfla ...ce poți face că sa nu mai ai aceea umflatura ,se vede ff urat la costumul de baie in zona intimă a fetelor...urgentttt va rohh