sex anal

Hemoroizi

Postata de mariusm55 cu 12 ani in urma.

se poate practica sexul anal, dupa operatia de hemoroizi?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Nu!!!

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

de principiu, nici la persoanele sanatoase nu este recomandat sexul anal datorita posibilelor complicatii, cu atat mai mult cu cat dumneavoastra ati fost operata si de hemoroizi.
pentru mai multe detalii despre hemoroizi, va recomand acest articol:
//sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii_532

va urez o zi buna

victoras

acum 11 ani

Sigur ca da! Asta daca vrei sa ajungi din nou la operatie!