Scaun cu sange

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1493299075 cu 7 ani in urma.

Buna ziua.. aseara am mers la wc și pentru ca de obicei..petrec mai mult timp..De data aceasta m am grăbit... si am forțat.. scaunul a fost destul de moale..doar am vrut sa termin mai repede... dupa ce am terminat am văzut urme de sânge deschis la culoare intr o cantitate... nu chiar mica. Dimineata am mers iar..dar problema este ca am intrat în prima zi de menstruatie și nu mi am putut da seama daca am mai avyt sau nu sangerari. am ieșit destul de ușor..cu scaun moale și o culoare destul de normala. As dori sa consult un medic..dar momentan nu sunt în tara și as dori daca ar putea sa ma ajute cineva de specialitate ..în urma simptomelor date. Va mulțumesc. O zi buna

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/sangerarea-rectala_8961