sangerez :((

Hemoroizi

Postata de alina1037 cu 15 ani in urma.

de fiecare data cand am scaun sangerez si ma ustura...ce pot sa am???ce fac sa scap de aceasta problema?

Raspunsuri (2)

sidonia6

acum 15 ani

Ai fisuri anale. Mergi la un protolog. La farmacie sunt creme si supozitoare speciale. Oricum, ar fi bine sa faci o vizita la doctor mai intai. Nu mai sta, poti face si infectie.

Elena991510

acum 15 ani

mergi la medic cat maii repede dar sunt o multime de boli care au simptomele acestea