Sangerari anale

Hemoroizi

Postata de Cagula cu 10 ani in urma.

Luna trecuta cand am avut scaun au picruat 2 stropi de sange ... acum am mancat seminte si porcarii si cand am avut scaun a picurat mai mult sange ... nu ma doare nu am nici o treaba poate fi vorba de ceva rau ? :(

Raspunsuri (1)

aspen

acum 10 ani

Pot fi hemoroizi, dar la fel de bine poate fi cancer de colon. O colonoscopie este indicata.