sangerari anale

Hemoroizi

Postata de gigi78 cu 10 ani in urma.

buna ziua......... am si eu o problema mi sa antamplat pana acum de vreo doua ori cam la 3 luni sa sangerez cateva picaturi la scaun nu am dureri dar ma-m angrijorat ptr ,ca nu era constipatie . dar era putin neobisnuit putin mai dur de cum e normal si ma-m gandit ca poate fi lipsa apei si al lichidului . nu am fost constipat niciodata si nu sufar de aceasta problema ce ma puteti sfatui pe viitor....ar fi indicat un consult medical ? an speranta ca voi primi un rasp: multumesc anticipat!!!!!

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

Cred ca ar fi nevoie de mai multe informatii,poate fi vorba de o parazitoza intestinala ,in cazul norocos. Daca ati putea sa-mi scrieti pe adresa de yahoo pe vitaguard,am putea vedea impreuna ce este de facut.Sunt terapeut

Dr. Marius Fodor

acum 10 ani

Buna Ziua,
Aveti nevoie de un consult medical specializat. Problema poate fi una importanta.
Cu stima,
Dr Marius Fodor