Sange fără scaun?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11614909097 cu 3 ani in urma.

Buna, am o problema nu stiu ce se intampla am fost la baie sa fac treaba mica iar cand m.am sters la fund am văzut sange pe hârtie,foarte mult la fel si in vasul de toaleta, daca stau pur si simplu pe wc imi curge sange din fund,azi am iesit foarte tare afara si am avut pe hârtie sange rosu cu chefuri mici de sânge, mi se intampla atunci cand ma constip sa fac cu sange, dar in seara asta pur si simplu am facut doar treaba mica si imi curge sange mult din fund, sunt foarte speriată nu stiu ce se întâmplă va rog cineva sa imi spuna ceva 😭

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii-simptome-si-cauze_10509