Saangerez După Scun șI Am Fost Operat Acum O Luna ?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11570718914 cu 4 ani in urma.

Buna ziua acum o luna am făcut operația clasica pentru eliminarea hemoroizilor sonde vreo 10 zile sangerez după scaun și nu știu dac este normal

Raspunsuri (1)

Utilizator21588533536

acum 3 ani

Salut! Deși întrebarea este cam de mult timp pusă îți spun despre mine, poate te ajută. Acum o lună aveam 2 hemoroizi de 1 cm fiecare, dureri mari și am dat pe forumul Softpedia de tratamentul lui Ilie Abramiuc tf. 0745 629 551 (site adresa_web_filtrata /contact/), am comandat alifia PROPHEM iar acum am rămas cu un singur hemoroid de cca. 3 mm, nu mai am nicio durere și e totul ok. Multă sănătate!