RECOMANDARI REGIN HEMOROIZI

Hemoroizi

Postata de pauliosif cu 11 ani in urma.

am si eu cateva intrebari,,alcolul dauneza daca ai hemoroizi? laptele constipa merele in cantitati mari constita? eu mananc in fiecare zi ciorbe supe..fructe 2-3 iaurturi si nu ma stric deloc la burta...astept raspunsuri..multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Rebenciuc Renata

acum 11 ani

Ce fel de hemoroizi ai interni sau externi? Pentru hemoroizi externi iti recomand bai cu galbenele. Pentru cei interni, incearca sa iti cumperi zeolit lichid. Elimina simptomele provocate de constipatie si hemoroizii.

pauliosif

acum 11 ani

nustiu..iesi in afara intestinu gros.(externi cred) o sa merg la clinica laurusmedical...ei spun ca hemoroizi definitiv...stie careva daca e posibil asa ceva?