Nu stiu ce buba am pe anus....

Hemoroizi

Postata de Diana cu 11 ani in urma.

Banuiesc ca sunt hemoroizi akm nu stiu vreau pareri si sfaturi cum o pot trata ma doare nu sangerez nu nimic mentionez ca mi sa intamplat akm 3 zile si atunci doar mam p**a si dupa a 2a zi ma mancat si mam scarpinat iar a 3a zi ma durut iar akm a 4a zi mia mai trecut durerea da nu ma pot caca ma doare putin mentionez ca is baiat si am 14 ani
am atasat si o poza http://tinypic.com/r/mhddtg/6 nuj ce poate fi vreau raspunsuri cu privire la asta foarte repede si tratament de urmat...

Raspunsuri (5)

gabi

acum 11 ani

asta am sesizat si eu..in seara asta..habar nu am ce poate fi :|

Alin

acum 10 ani

Exact asa am si eu si ma cam doare nu stiu ce sa fac......

Diana

acum 10 ani

ba nu va speriati va trece usor doar luati mai multe lichide si dati cu un unguent de hemoroizi si nu mai aveti nimic :P cel putin mie mia trecut

agent008

acum 10 ani

Daca nu inveti as scrii, n-are rost sa te tratezi ca nu esti de niciun folos societatii.

Agent001

acum 9 ani

Agent008 invata sa scrii tu . Omul a venit aici pentru ca are o problema iar tu vi si ii spui despre analfabetism cand chiar tu ai gresit un cuvant :) . Daca esti "grammar nazi" atunci dute de aici si impusca-te pentru ca da societatea nu are nimic de la tine = esti de niciun folos prietene .