Nodul in interiorul anusului?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11573585399 cu 3 ani in urma.

Bună seara...am colon iritabil și la colonoscopie mia ieșit și hemoroizi interni si externi,mai ma doare mai îmi trece,mia dat Detralex,dar de câteva zile când am dat cu crema am simțit la atingere în anus un nodul tare la atingere..sa ma îngrijorez, a mai avut cineva asa ceva??

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul . Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/tratament-pentru-hemoroizi-interni_10572

Utilizator11573585399

acum 3 ani

Mulțumesc de răspuns...Doar ca la noi în Dâmbovița nu e clinica de proctologie...O sa vad unde găsesc sa merg!