Nodul de mărimea unui bob de mazare in jurul anusului?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11588161750 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, am început un tratament recomandat de un chirurg proctolog pentru hemoroizi, în timp ce mă dădeam cu ungunet am observat in zona de jos a anusului un nodul ca un bob de mazare nedureros, ce poate fi? Sunt putin cam speriat ...

Raspunsuri (4)

Utilizator11588161750

acum 3 ani

Problema mea este la interiorul anusului

Utilizator21588533536

acum 3 ani

Salut! Nu contează că este în interior, se pune crema în interior cca. 2-3 cm, cu degetul și o să vezi rezultatele. Multă sănătate!

Utilizator11573585399

acum 3 ani

Ce unguent tia dat pentru hemoroizi??Și eu am și mia ești și un nodul

Ionut

acum un an

Am s-i eu la fel ca un bob de mazăre cum ai rezolvat problema