marisca

Hemoroizi

Postata de Ionuka2 cu 11 ani in urma.

intrebareBuna ziua ! am fost la un medic ptr a afla informatii despre excizia maristei hemoroidale . Mi-a zis ca nu-mi recomanda ptr k dupa excizie vreo 2 saptamani sunt dureri greu de suportat . Procesul in sine nu e dureros insa dupa acesta durerile sunt mari . Este adevarat ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11545848907

acum 5 ani

Doare foarte tare, mai ales ca pot aparea complicatii, < plaga inflamata dupa excizie.>nu recomand nimanui aceasta interventie si in nici un caz la Laurus Medical.