Mancarimi anale

Hemoroizi

Postata de SerbanG cu 14 ani in urma.

Ce doctor (ce specialitate) trebuie sa consulti pentru mancarimi anale?

Raspunsuri (5)

omnia

acum 14 ani

Buna Srban,

In primul rand ar trebui sa consulti un urolog;
El este cel mai in masura sa puna in diagnostic sau sa-ti recomanda analize.

Numai bine!

dragomir

acum 14 ani

cum scap sieu de hemoroizi nr sunatima varog 0764376380

hemoroidu

acum 14 ani

vreau si eu sa scap sunati+ma si pe mine 0755074840

Laur

acum 10 ani

Ma mananca si ma ustura pielea e rosie în zona labiilor si vaginului si între picioare am am pielea iritata rosie si ma mananca va rog spunetimi ce sa fac la ginecolog am fost si nu mia trecut din tratamentu cu ovule si crema

Amariei

acum 8 ani

Bună ziua!!! Am început un tratament cu crema hemostop pentru fisuri anale timp de 10 zile , am întrerupt tratamentul pentru ca după 3 zile de la aplicare a început ușor ușor sa mă mănânce și sa mă înțepe, zona sa cicatrizat, dar am rămas cu mancarime , intepaturi și roșeață, as vrea sa îmi spuneți cu ce sa ma dau ca sa scap ,va rog din suflet, VĂ MULTUMESC!!!