Ma puteți ajuta?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp340119 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am 20 de ani și am in jurul anusului un fel de carne ieșită. Uneori ma ustura , alte ori nu . Ar putea fi hemoroizi ? Cu ce as putea sa tratez ? Mulțumesc .

Raspunsuri (3)

MembruMobileApp340119

acum 6 ani

Este o pielița mai mult, nu are nimic in ea , asta am simtit la atingere , însă uneori când urinez ma ustura zona aia la contact cu urina .

Andreea

acum 2 ani

Ai rezolvat cu problema asta ?

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/metode-eficiente-pentru-indepartarea-hemoroizilor-externi_10497