Ligaturare hemoroizi interni?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp333900 cu 6 ani in urma.

Buna ziua!

Acum 4 zile am facut prima faza de ligaturare a hemoroizilor interni(de gradul 1).Problema este ca de atunci am febra incontinuu(fara sa fiu racita). Exista vreo legatura intre ligaturare si febra?Ce ar trebui sa fac? Va multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroidectomia-operatia-de-hemoroizi_10506