jena,usturime,durere in zona anusului si a penisului

Hemoroizi

Postata de geta50 cu 12 ani in urma.

VA ROG SA-MI SPUNETI UNDE POT MERGE PTR CA sotul meu in varsta de 40 ani,SIMTE in zona anusului si a penisului O JENA,O USTURIME,O DURERE(nici nu stiu cum sa o numesc)...A facut analize de sange,urina,testul hiv ,VDRL,homolecograma...si i-au iesit bine.Nu are scurgeri,nu sangereaza.. Mentionez k are si dureri de spate si uneori o durere in zona buricului. Va rog sa ma ajutati cu un sfat.Unde trebuie sa mai merg..la ce medic? Multumesc!

Raspunsuri (3)

relu40

acum 11 ani

Buna geta50 !!! spunemi te rog ce a rezolvat sotul tau si ce boala este,eu am tot 40 ani si am aceeasi problema identic,dati-mi un sfat ce sa fac.

geta50

acum 11 ani

nu am rezolvat nimic prin medici. A luat insa 2 pastile de diflucan de 150 mg.. Deci,a luat una luni..si -a mai luat una peste o sapatamana..si s-a mai remediat problema,,Cred k e vb de o candida.Sanatate va doresc!

relu40

acum 11 ani

da si eu am luat un tratament la fel MONURIL eu locuiesc acuma in Italia,o pastila si dupa o saptamana alta,stau bine acuma da cand si cand mai am mici simtome,sanatate multa,daca afli ce este te rog anuntama.o zi buna,