intepaturi anale

Hemoroizi

Postata de Sesto Claudiu cu 10 ani in urma.

Am si eu o problema, am cate`o data o intepatura destul de puternica cred ca sigur in anus desii e putin mai in sus si in stanga anusului. Destul de puternic= ma face sa tresar si dureaza cam 2 secunde). Asta nu mi se intampla in fiecare zi sau... poate de exemplu sa mi se intample astazi 1 data si sa ma mai intepe peste 4 luni. Dar acuma in ultima vreme ma inteapa cam in fiecare zi si de mai multe ori pe zi. Inainte de asta am avut o diaree, (nu stiu daca de la ea e). Nu ma doare daca ma pipai in zona si apas. Altceva nu ma doare nimic inafar de asta. Scaunul il am regulat, pete de sange nu am avut pana acuma, numai ca astazi cam dupa o saptamana de chin, parca am avut ceva rosu pe hartie V-ati ruga daca m`ati putea ajuta sa`mi spuneti cam ce as putea sa am sau pe viitor sa previn. Sau daca a mai patit si altcineva asa ceva.. Si va Multumesc oricum numai pentru ca mi`ai citit mesajul. (1.80m/60 Kg) Nefumator. Nu ma durut niciodata coloana sau.... nimic altceva.

Raspunsuri (3)

Orhei178

acum 8 ani

Exact asa ceva am si eu exact diareea aia am avut-o si eu mi-am facut analizele si totul e ok nu atiu ce ar putea fi

Utilizator11593686600

acum 3 ani

Salut. Si eu am aceeasi problema,junghiul tine cateva secunde si dispare dupa. Daca ai primit raspuns si vezi acest comentariu, te rog sa mi spui daca ai gasit vreo solutie

Adel

acum 10 luni

Bună, si eu am pățit la fel chiar acum un minut, eu am hemoroid intern poate o fi de la aia. Nu știu de la ce altceva se pot dezvolta înțepăturile