imi ies bube cu sange pe fund daca stau mult pe scaun. ce e de facut?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1490054029 cu 7 ani in urma.

situatia sta in felul urmator. daca stau cateva ore pe un scaun care are o suprafata mai tare mi se formeaza niste duluri/bube pe fund foarte tari...de marimea unei monezi de 50 de bani si daca le storc curge sange...

in timpul procesului de "adunare" al sangelui, nu prea pot sta in fund, e foarte dureros...

bubele nu se formeaza langa anus, ci in orice zona a fundului care sta pe ... tare

am tot cautat pe internet, dar nici o boala nu pare sa descrie ceea ce am eu (am gasit doar boli legate de anus)

Raspunsuri (1)

Utilizator11583803696

acum 4 ani

Salut , de ceva timp ma confrunt cu aceeasi problema insa nu am ajuns inca la un medic , planuiesc sa o fac viitor.Daca ai rezolvat problema spune-mi pe forum sau da-mi un mail: sinervo1985@ adresa_web_filtrata