hemoroizii

Hemoroizi

Postata de geagea88 cu 13 ani in urma.

e posibil sa am hemoroizii daca am o mancarime la fundulet intre fese,acea mancarime apare noaptea

Raspunsuri (6)

Adrienne

acum 13 ani

Ar fi bine sa faci un examen coproparazitologic. Dupa descriere, poate fi vorba despre oxiuri.

mara

acum 13 ani

Daca ai 22 de ani cred cai putea spune ca te mananca in fund, nu in fundulet. Ori ai putea spune anus. Cand ai hemoroizi nu te mananca ci, eventual, te doare. Mancarimea provine de la candida sau de la viermi intestinali/oxiuri.

Medic Epuran

acum 13 ani

Cel mai probabil este vorba de paraziţi intestinali, care produc acest simptom (mâncărime la nivelul anusului). Recomand un examen coproparazitologic.

ady

acum 13 ani

buna am si eo o intr si daca e sa ai viermi intestinali cum aia zis u ca de acea esti posibil sa se intimple cum se poate capa de ei multumesc mult astept rasp

elena

acum 13 ani

pentru Ady poti scapa de paraziti cu un tratament naturist daca te intereseaza suna la nr de tel 0733247996

geagea88

acum 13 ani

dati mai multe detalii