Hemoroizii miros?

Hemoroizi

Postata de z3d cu 9 ani in urma.

Buna ziua,

Am de ceva timp hemoroizi, cand dispar cand reapar. Uneori cand ma sterg, ma ustura si vad cateva picaturi de sange pe hartie.

Pe langa asta, simt un miros urat mai mereu si nu imi dau seama daca de la ei sau altceva. Acestia miros urat?

Cum se poate trata si unde?
eu sunt din mures

multumesc

Raspunsuri (1)

DANDETOATE

acum 9 ani

Hemoroizii nu miros urat! Mergi de urgenta la un medic chirurg, el te poate indruma dupa ce te examineaza unde sa mergi mai departe. Sau la http://www.romedic.ro/cabinete/proctologie/mures