Hemoroizi?

Hemoroizi

Postata de ALEX cu un an in urma.

A folosit cineva crema Rectin de origine israeliana? Daca da, are rezultate?

Raspunsuri (2)

Rehnberg Elena

acum un an

Buna! Da,am comandat un pachet de 4 creme in valoare de 638ron si mi-am luat teapa!!! Site-ul este o inselatorie ,ecscroci care fura banii batranilor si dupa nu Mai raspund la telefon,sunt niste Hoti....si eu am crezut in aceasta crema si am pierduti bani...sa nu credeti in aceasta crema,am comandat si a ajuns altceva iar cand am sunat si trimis email nu a Mai raspuns nimeni.va pot dovedi.sper ca nimeni nu is va Mai lua teapa ca mine.inca caut remediu pt hemoroizi,poate ma ajutati pt ca nimic nu functioneaza.multa sanatate

andy_136

acum 3 luni

Încercați crema Poco, este românească, foarte accesibila ca preț si extrem de buna, curios ca multa lume nu a auzit de ea, la cat e de buna și ieftina ...câte cunoștințe au scăpat de operația de hemoroizi ...