Hemoroizi?

Hemoroizi

Postata de Ana cu un an in urma.

În urmã de 6zile am palpat o tumefiere nedureroasã, moale, netedã lângã rect spre regiunea perinealã. Am o senzație de corp strãin cu mâncãrime şi uneori cu durere. Simptoamele accentueazã când stau mult sau dupa ce am fãcut treaba mare.
E hemoroid sau alceva mai complicat?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/cum-sa-tratati-hemoroizii_10324