Hemoroizi ?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11637592514 cu 2 ani in urma.

Buna ziua!
Va rog, sa ma ajutați și pe mine cat mai urgent..
De 2 zile am hemoroizi externi, specific sunt foarte mari, încă nu mi sau spart , am folosit crema de galbenele, supozitoare Cicatridina, m-am spălat cu mușețel, dar în zadar.. Nu as vrea sa ajung la operație . În acest caz ce as putea face?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizii-remedii-naturiste_9168

Ioana

acum un an

Buna cine ma poate ajuta cu cateva sfaturi va rog..eu am problema cu hemoroizi de aproximativ 6 ani dar nam sangerat nu am avut dureri sau mancarimi doar era cv unflatura in zona anasului o aveam 2_3zile dupa care disparea dar acum nu stiu sa umflat mai tare ca de obicei astept sa vad daca trece peste cateva zile eu nu am folosit nimic niciodata s nici l medic nam fost ,si momentan sunt in marea britanie nas vrea sa merg p l spitale am s doi copii ,as dori cateva sfaturi ce sa fac sami treaca natural sau ce ar trebui sami cumpar aici in strainatate!?v rog frumos sama ajutati,deja am intrat in panica 😊s cei care au asemenea probleme v doresc multa sanatate

Andreea

acum 11 luni

Bună! A trecut până la urmă?