Hemoroizi

Postata de Popescu1985 cu 8 ani in urma.

Buna seara! Am o problema. De curand am avut hemoroizi externi. Mi s au retras insa a ramas ca un fel de piele in afara anusului care este deranjanta vizual.Aveti idee daca exista vreo metoda de a scapa de ea?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp150330210427861

acum 7 ani

Buna Am avut si eu dupa nastere hemoroid sa retras si a ramas pielea cum ai rezolvat problems?