Hemoroizi

Postata de membru262676 cu 10 ani in urma.

Buna ziua ,de cateva zile ma confrunt cu o umflatura in zona anala, nu doare sau ustura dar e acolo.Am cautat pe internet si m-am documentat si am gasit unguent pentru aceasta "problema" si ma dau de 2 zile cu PROCTO- GLYVENOL.Deocamdata nu e nici o ameliorare, e tot acolo .Ma intreb sa fie hemoroizi externi?totusi la 27 de ani?Fac cate 6 zile pe saptamana sala si mananc adecvat , bine in ultima perioada mai cu dieta dar mananc sanatos de 6 luni incoace .La ce medic ma pot duce sa fac un control?Multumesc.Ce specialitate?

Raspunsuri (5)

Dr. Marius Fodor

acum 10 ani

Buna Ziua,
Aveti nevoie de o consultatie.
Cu stima,
Dr Marius Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

membru262676

acum 10 ani

Multumesc.Fiind din Botosani ...nu stiu la ce medic sa ma adresez , la ce specialitate?

membru262676

acum 10 ani

Multumesc.Fiind din Botosani ...nu stiu la ce medic sa ma adresez , la ce specialitate?

cata

acum 10 ani

salut ! cum arata acea umflatura ? asa ? http://imageshack.com/a/img24/17/hlx0.jpg

ai fost la medic care a fost diagnosticul ?

cristian

acum 9 ani

http://imageshack.com/a/img24/17/hlx0.jpg mía aparut o uflatura exact ca an imagines asta sí ñu stiu CE ar putea fii astept un raspuns de la dumneavoastara si cum as putea so tratez sau trebuie neaparat sa ajung la medic