hemoroizi

Hemoroizi

Postata de iony66 cu 11 ani in urma.

pina la urma, exista tratament pt. hemoroizi fara a merge la doctor?

Raspunsuri (6)

Mirna

acum 11 ani

Regim alimentar in primul rand - fara acru, iute si picant; fara paine alba si carne in exces.

Ceaiuri pt colon si hemoroizi + tarate/fibre de la plafar si unguente antihemoroidale.

Viviana Rares

acum 11 ani

Bai cu galbenele si zeolit lichid de 3 ori pe zi sublingual
eu am scapat de hemoroizi interni si externi cu aceasta reteta.

iony66

acum 11 ani

ce este zeolit? si de unde se ia?

Lovin Irina

acum 11 ani

am gasit pe situl ekilibrium .ro doua tipuri de zeolit lichid:
- ultra zeolit
- zeolit lichid imbunatatit cu dhq

Amandoua sticlute au acelasi gramaj. Care il recomandati?

DonDon

acum 10 ani

De unde se ia zeolit? A auzit cineva de hemostop?

Alex

acum 9 ani

Un tratament clasic pentru hemoroizi, o operatie poate ajunge la un pret considerabil (2100 RON!!!!), la care se adauga regim alimentar de lunga durata. Cunosc un apicultor din zona moldovei, Suceava, care are o crema pe baza de preparate apicole care te scapa definitiv de problema. De obicei hemoroizii reapar in timp. Daca vrei, sa il contactezi, numarul meu este 0742215189 sau poti intra pe o adresa de internet. Aici: http://www.miere-propolis.ro/ro/produse/prophem.php