Hemoroizi???

Hemoroizi

Postata de ele_ioana cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Am si eu o problema. Mi-a aparut o galma in zona dintre anus si vagin. Initial am crezut ca este din cauza lenjeriei intime asa ca am inceput sa port numai din bumbac. Aceasta galma este dureroasa cand stau in anumite pozitii si uneori chiar ustura. Nu curge sange, este doar o umflatura dureroasa. Ce ar putea fi? Cum as putea sa scap de ea? Pentru ca imi este rusine sa merg la medic la consult.

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Fodor

acum 11 ani

Buna Ziua,
Ceea ce aveti tine de anus sau de sfera ginecologica. Nu trebuie neglijata si va recomand un consult.
Cu stima,
Dr M. Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

eva40

acum 11 ani

stimata damna,am citit reclamele cabinetelor medicale,mai sus,insa despre cauza stimatii colegi nu au vorbit.Dvs aveti un ficat gras,indigestie eventual parazitoza.Ar fi bine sa va refaceti metabolizmul apoi pas cu pas va reglati functiile digestive,cardiovasculare etc.as avea nevoie de mai multe informatii despre dvs