hemoroizi

Hemoroizi

Postata de madutza23 cu 11 ani in urma.

Buna am hemoroizi externi de mult timp, nu sangerez, dueri am ff putin si fac scaunu cam greu dar in rest nu am probleme. As vrea sa scap de el sa nu il mai simt acolo cand ma spal. Ce pot face?

Raspunsuri (5)

victoras

acum 11 ani

Incercati sa tamponati locul cu pricina cu BITER SUEDEZ.Asta dupa scaun si o igiena corespunzatoare.Sfatul acesta l-am primit de la un medic cu competente in medicina naturista.Credeti-ma ca mi-a folosit.Ustura putin dar dezinfectind cu timpul trece

madutza23

acum 11 ani

Si nu il voi mai avea?

madutza23

acum 11 ani

Multumesc mult.

Claudia

acum 11 ani

sunt foarte bune baile de sezut cu infuzie de tarate de grau / [email protected]

Cristina

acum 10 ani

Bitterul suedez contine alcool, iar alcoolul irita. Nu recomand sa puneti asa ceva pe hemoroizi. Sunt destule creme naturiste pe piata (hemostop, anusol etc).