hemoroizi

Hemoroizi

Postata de iancaonu cu 12 ani in urma.

vaginita si hemoroizii pot face ''front comun'',pt a creea discomfort abdominal si dureri usoare?ce tratament le ar indeparta pe amadoua...am folosit cefort injectabil,sup proctolog,cervucid...multumesc!

Raspunsuri (1)

laura

acum 12 ani

Nu prea au legatura una cu alta,dar amandoua dandu-ti simptome, e normal sa-ti creeze un disconfort,tratamente nu se dau pe forum,mergi si fa o analiza la secretie,si sa-ti dea medicul un tratament adecvat,iar cu hemoroizii,mergi la proctolog,si evitarea constipatiei..