hemoroizi?/?

Hemoroizi

Postata de laway22 cu 13 ani in urma.

salut am o problema de ceva timp si nu stiu exact ce sa fac ,dupa ce termin treaba mare imi curge sange din anus in fiecare zi vreau sa specific ca am 25 de ani si nu stiu ce sa fac mie jena sa ma duc la doctor de acea va rog sa imi spuneti daca e ceva grav .am luat si niste pastile detralex dar nu miau facut nimic va rog din suflet sami raspundeti si s imi dati un sfat pentru ca sant diperat.va multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Hemoroizi sau o fisura anala. Este obligatoriu consultul medical, nu cred ca doriti sa se agraveze situatia.

Medic Epuran

acum 13 ani

În cazul d-vs trebuie consultat un medic chirurg, pentru evitarea unor eventuale complicaţii, precum producerea unei anemii severe prin pierderea constantă, zilnică de sânge prin scaun.

laway22

acum 13 ani

va multumesc

laway22

acum 13 ani

eu sant in italia si nu stiu ce sa fac ce imi recomandati ?