Hemoroizi sau nu?

Hemoroizi

Postata de DanaPaula :) cu 10 ani in urma.

Buna seara , de aproximativ o saptamana ma confrunt cu o durere in timpul defecatiei si picaturi de sange pe hartia igienica . tin sa precizez ca inainte de aceste dureri , am avut cateva mancarimi . Poate fi vorba de hemoroizi ? Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Foarte probabil.
Este recomandat sa consultati medicul chirurg pentru un diagnostic cert.

ioan

acum 9 ani

Hemoroizi. Nu grav. Medic. Neapărat. Nu automedicație la recomandarea „binevoitorilor”. Sănătate!