Hemoroizi sau intestinul gros iesit?

Hemoroizi

Postata de Utilizator11548743106 cu 5 ani in urma.

Buna ziua. Acum cateva zile am avut o diaree puternica cu crampe abdominale. La care dupa atatea scremeri mia iesit ceva afara. Niste umflaturi care ustura si inteapa. Nu vor sa intre inapoi deloc . Am mai avut problema asta dar umflaturile nu erau asa mari si se trageau la loc. Nu stiu ce poate fi si ce sa fac. Multumesc

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/tratament-pentru-hemoroizi-externi_10577