Hemoroizi externi?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1516902018 cu 6 ani in urma.

Buna.eu sunt insarcinata in 34 de saptamani si de la sarcina,probabil si de la scaunul fortat,am facut hemoroizi externi.sunt destul de maricei.iau detralex,unguent si supozitoare.primele 2 zile pana sa iau medicamente imi era greu aveam dureri,dar acum e mai ok cu tratamentul,in schimb azi am avut sangerari de la hemoroizi.e grav?ce ar trebui sa fac?am citit ca e normal sa ai si sangerari de la hemoroizi.vor disparea?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/tratament-pentru-hemoroizi-externi_10577