fisura anala

Hemoroizi

Postata de ALINA-ELENA94076 cu 12 ani in urma.

Buna ziua! in Decembrie 2011 am avut o interventie chirurgica(fibron uterin) de atunci am probleme cu anusul.E adevarat ca in prima luna am avut probleme de constipatie dar dupa aia ies afara in fiecare zi (dimineata) .Nu inteleg de ce pierd sange si ma deranjeaza de fiecare data cand ma duc in baie chiar daca materia fecala e moale.

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

este bine de verificat sursa sangerarii printr-un consult de chirurgie generala, in vederea examinarii (tuseu rectal), prin examen sumar de urina, consult ginecologic.