fistula periana

Hemoroizi

Postata de kissmy09 cu 11 ani in urma.

buna ziua ! in urma examenului rmn concluzia a fost fistula perianala intersficterianala .va rog sa-mi spune-ti si mie daca exista tratament sau se poate rezolva numai cu ajutorul operatiei si care sunt costurile operatiei va multumesc......ioan

Raspunsuri (1)

Dr. Bogdan Constantin Tunas

acum 11 ani

Buna ziua,

Singura posibilitate de tratament este operatia. Nu va lasati amagit de diversele clinici private care va promit tratament fara operatie. Banuiesc ca doriti ca tratamentul sa fie si eficient. Operatia este gratuita.