eliminare deseuri din corp

Hemoroizi

Postata de cm1986 cu 9 ani in urma.

Nu stiu cum sa relatez mai exact, dar in mod permanent, oricand merg la toaleta, pe hartia igienica apar urme de scaun, chiar daca in momentul respectiv nu merg la toaleta pentrun scaun, oricand verific sunt urme de scaun.care ar putea fi cauza?

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 9 ani

Ar fi bine sa te consulte un medic gastroenterolog. Pare a fi vorba despre incontinenta fecala. Aceasta afectiune are mai multe cauze. La femeia tanara poate sa apara in urma nasterii pe cale naturala.