speriata

Hemoroizi Abces dentar

Postata de MembruMobileApp1506234952 cu 6 ani in urma.

buna ziua sunt putin speriata nu stiu ce inseamna am dureri ft mari de mijloc si cind fac scaun imi curge singe tot timpu ma puteti ajuta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/sangerarea-rectala_8961