dureri anale?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1503567988 cu 6 ani in urma.

Buna ziua , de două zile am niste dureri anale destul de puternice , se simt ca niste crampe,intepaturi, cu toate astea nu sangerez , nu ma doare cand ies cu scaunul , mi sa mai intamplat acum vreo 4 ani cand aveam aceleași dureri, dar au trecut si din acest motiv nu am consultat un medic.Mentionez ca de o luna de zile am inceput o munca , care necesită efort, în ăștia 4 ani de zile am avut doar munci usoare cum ar fi șofer..ar putea avea o legătură efortul?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/durerea-anala_6448