Dureri ale anusului

Hemoroizi

Postata de AntonCristina cu 13 ani in urma.

Buna ziua ! De o saptamana incoace simt niste dureri in zona anusului asemenea unor intepaturi , ele dureaza cam 5 secunde . Mentionez ca durerile acestea nu sunt insotite de sangerari sau usturime .
As vrea sa stiude unde profin durerile si din ce cauza . Multumesc!

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

daca doriti un remediu natural sau o investigatie mai complexa pentru a afla de unde sunt aceste intepaturi ,sunati la nr de tel 0733247996

ionela

acum 10 ani

buna ziua,ma numesc ionela si am 22 de ani.si am ruptura de perineu in anus ce trebuie sa fac pt ca nu mai suport durerile.cand tre sa es afara chear si usor ma doare si simt niste intepaturi.va rog sa ma ajutati nr de tel0745839481.pt orce sfat va rog sa ma sunati