disconfort pe sezut si in mers

Hemoroizi

Postata de alvinn cu 9 ani in urma.

salut ma numesc mihai si am si eu o problema.am un disconfort cind stau pe sezut si chiar cind merg. si mi s-a invinetit in zona dintre fese .e posibil sa apara un chist pilonidal?ce trebuie sa fac ?la ce medic sa ma adresez?varog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Cel mai indicat este un consult medical si realizarea procedurilor terapeutice necesare.In caz de chist pilonidal asociat cu tratamentul clasic se poate administra Biomicin forte a antibiotic natural timp de 10 zile.Multa sanatate!