De o luna de zile am un hemoroid extern,e posibil sa scap de el fara chirurgie?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1502460351 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,am un hemoroid extern de vreo luna de zile, putin mai mic decat o boaba de fasole,.Am grija la ceea ce mananc,beau ceai de galbenele si folosesc o crema pe baza de galbenele si propolis.E posibil sa scap de el in acest mod sau doar prin chirurgie?Va multumesc anticipat ptr sfaturi

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/tratament-pentru-hemoroizi-externi_10577