cum se procedeaza:

Hemoroizi

Postata de [email protected] cu 11 ani in urma.

an urma cu aproape 2 ani mam constipat de la prea multe smochine am iesit la scaun ff gros de atunci de fiecare data cand fac scaunu sangerez va rog spunetimi ce tratament pot sa parcurg deoarece momentan nu sunt an tara si aici preturile sunt enorme va multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

Anca Lovin

acum 11 ani

Incearca zeolitul lichid este foarte bun pentru constipatie si hemoroizi. Eu l-am folosit pentru aceste probleme si in doar 2 luni m-am facut sanatoasa. Ti-l recomand!

[email protected]

acum 11 ani

iti multumesc pentru sfat.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este vorba de hemoroizi anali sau fisura anala. Cel mai bine este sa va vada un doctor pentru confirmarea dianosticului. Intre timp, puteti utiliza supozitoare gen ultraproct, hemorzon, etc. De asemenea, evitati constipatia!

[email protected]

acum 11 ani

ma multumesc mul pentru raspuns.