cum scap?

Hemoroizi

Postata de fanyel cu 13 ani in urma.

vreau sa nu mai folosesc vata din cauza fisurii anale care ma chinuie de 3 ani. va rog , ce-i de facut? [email protected]

Raspunsuri (2)

ancutza

acum 13 ani

se poate face operatie din cate stiu
intreaba medicul de familie

taisia

acum 13 ani

Nu inteleg intrebarea? cum sa stai 3 ani cu o fisura anala????
Depinde din ce ai facut-o, cati ani ai si cum se manifesta, o fisura doare atat de rau ca nu se poate sta asa....atata timp ???