Cum scap de fisurile anale?

Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1507637774 cu 6 ani in urma.

Bună ziua ași dori sami spuneți un tratatamemt pentru fisuri deoarece am încercat multe produse și după o perioadă fisurile iar au aparut îmi puteți recomanda ce ași putea mânca Aștept sfatul unui medic vă mulțumesc frumos!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/fisura-anala-cauze-simptome-tratament_10482